Johto
Johto
Harri "Luumu" Erho
Toiminnanjohtaja
Konsepti ja yhteistyökumppanit
Puh: 044 0990 554
Email: harri@bittiliiga.fi
Jari "JSol" Solismaa
Palvelutuotantovastaava
Julkinen sektori ja pelitoiminta
Puh: 044 2024 129
Email: jari@bittiliiga.fi
Kunta- ja oppilaitosyhteistyö
Kunta- ja oppilaitosyhteistyö
Mikko Hiironen
Puh: 040 663 4271
Email: mikko@bittiliiga.fi
Janne Moilanen
Puh: 040 828 3463
Email: janne@bittiliiga.fi
Tekninen toteutus
Tekninen toteutus
Timi "Hamsu" Sillman
Tekninen vastaava
Email: timi@bittiliiga.fi
Joonas "Copper"
Ohjelmistokehittäjä UX/UI
Email: joonas@bittiliiga.fi
Striimi- ja videotuotanto
Striimi- ja videotuotanto
Toni "Kinkkumestari" Majola
Striimituotanto- ja tuotantoakatemiavastaava
Email: toni@bittiliiga.fi
Turo "Tursska"
Striimituotanto
Aleksi "OonRaimo"
Striimituotanto
Tuomas "Tunkkimestari"
Selostus
Jouni "Remmifaija"
Selostus
Suvi "Suppilo"
Selostus
Pelikasvatus
Pelikasvatus
Aki "4k1zz"
Pelitoiminta
Jenni "Jiidamanda"
Pelikasvatus
Petri "Petri"
Pelikasvatus